Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Заварчици TIG, MIG, MAG Германия
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

От 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365, може да се свържете с нас.
- Лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.
Ди Ар Ен ЕООД

Отговорности

- Опит в заваряване, минимум 2 години в средни инженерни приложения.
- Четене на технически чертежи.
- Заваряват се метални шкафове и стилажи.
- Немски език минимално ниво, предимство е по-добро владеене на езика
- Силна работна етика по отношение на качеството, работното време и присъствието.

Изисквания и необходими умения

Заварчици TIG, MIG, MAG за производство и монтаж на метални изделия, Германия
- Възможност за извънреден труд,

Ние Ви предлагаме

- Стартово заплащане 13.85 - 17,35 Евро на час,
- Постоянен трудов договор с изпитателен срок 6 месеца
- Гарантирани минимум 40 часа седмично.
- Платен отпуск – 20 дни в годината.

Осигурена квартира, обзаведена стая, 200 Евро на месец

Careerdays.bg