Ди Ар Ен ЕOOД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Заварчици MIG, MAG за производство на ремаркета
Северна Ирландия, Великобритания
От 4000 до 5000 лв.

Северна Ирландия, Великобритания длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

- Лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.
ДиАрЕн ЕООД

Отговорности

- Четене на технически чертежи
- Прецизност при заваряването.

Изисквания и необходими умения

Северна Ирландия
Опитни заварчици в производство MIG, MAG

Изисквания:
- Опит в заваряване, минимум 2 години в средни инженерни приложения.
- Четене на технически чертежи,
- Предимство минимален английски език /А1/,
- Силна работна етика по отношение на качеството, работното време и присъствието.

Ние Ви предлагаме

- Стартово заплащане 11.00 паунда на час,
- Постоянен трудов договор с изпитателен срок 6 месеца
- Гарантирани 168 часа минимум месечно.
- Възможност за извънреден труд.
Осигурена квартира, обзаведена самостоятелна стая, 200 паунда на месец
- Платен отпуск – 20 дни в годината и националните празници.
Careerdays.bg