Ай Ви Би ЕООД
Монтажник на кухненско оборудване
София

София длъжност на пълно работно време

Ние от IVB имаме следното предложение за Вас - да се присъедините към екипа на нашия партньор като Монтажник на кухненско оборудване.

Нашият клиент е динамично развиваща се българска компания, лидер на българския пазар в предлагането на качествено професионално кухненско и барово оборудване.

"АЙ ВИ БИ" ЕООД е регистрирано при Министерство на труда и социалната политика под № 2025 от 08.04.2016 г. да извършва посредническа дейност по наемане на работа за Република България с безсрочна регистрация търси и има договор с работодателя.

Отговорности

• Извършва монтаж на предлаганото от компанията професионално кухненско и барово оборудване под ръководството на сервизен техник.

• Участва в процеса на доставка на уредите при клиента и тяхното разфолиране.

• Отговаря за почистване на машините и работните пространства по време на целия процес на монтажа и непросредствено преди издаване на обекта.

• Да познава устройството и предназначението на монтажните инструменти, механизми и приспособления.

• Да познава уредите и оборудването, и да разчита фабричните маркировки.

• Да познава начините и правилата за извършване на монтаж на уредите, както и работата с необходимите за това инструменти.

• Отговаря за нивелиране на уредите.

• Отговаря за първоначалното почистване на уредите непосредствено след монтажа.
• Участва в подготвителни и спомагателни работи при монтажа на уреди, сортиране и почистване на елементите и детайлите.

• Участва и подпомага работата на сервизните техници при връзването на уредите.

Изисквания и необходими умения

• Завършено средно или средно-специално техническо образование.
• Организираност, аналитичност, последователност, стремеж към резултати.
• Отлични комуникационни умения.
• Умения за работа в екип, лоялност и вземане на правилни решения.
• Силна мотивация за работа.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и въвеждащо обучение
• Твърдо месечно възнаграждение
• Допълнителни социални придобивки
• Работа на пълен работен ден, пет дневна работна седмица
• Отлични условия на труд и комфортна работна среда
Careerdays.bg